siłownik do bramy

Bramy automatyczne

montaż i serwis

Bazujemy na automatyce do bram skrzydłowych i przesuwnych firm Proteco i Dea.

Montujemy wyłącznie sprawdzone produkty z najwyższej półki. Naszym klientom możemy zapewnić wszystkie potrzebne usługi poczynając od fachowego doradztwa poprzez montaż, a na serwisie, przeglądach i naprawach pogwarancyjnych kończąc.

Oferujemy:

montaż, serwis, instalacja, wymiana, modernizacja, konfiguracja, naprawa bram automatycznych

 

Zestawy do bram przesuwnych, napędy do bram przesuwnych – DEA

Sa zakładane przez nas przede wszystkim w dzielnicach willowych. Stosowane sa do bram o ciężarze do 800 kg. Maja miękką i przyjazna linię, mogą być wyposażone w centralę elektroniczną.

Zestawy do bram skrzydłowych, napędy do bram, automaty do bram

Siłowniki do bram skrzydłowych, których używa nasza firma, zostały wykonane w oparciu o nowoczesną technikę. Zapewniają one ciche i niezawodne otwieranie bram.

W swojej ofercie stosujemy też napędy do bram garażowych oraz napędy do bram przesuwanych firmy DEA. Automaty do bram posiadają łatwy system odblokowywania ręcznego.

Zakładamy także zapory tej samej firmy, które posiadają czujnik antyzmiażdżeniowy, regulację predkości oraz spowolninie zamykania i otwierania.

Nasza firma pomaga w montażu wymienionych zestawów do bram skrzydłowych, dzięki czemu nasi klienci nie muszą zmagać się z tym sami.

silownik pilot do bram przesuwnych dea